FOTOVOLTAICKÁ dotace na ohřev vody pro SENIORY až 100%!
DOTACI můžete čerpat formou zálohy předem!

BEZSKELNÉ SILIKONOVÉ PANELY


eArc Panely - revoluční technologie ve fotovoltaice

První solární model na světě, který netvoří sklo. Je lehčí, tenčí, snadněji se přepravuje, ale má stejnou odolnost a robustnost jako sklo. Chcete tuto revoluční technologii i u sebe na střeše? Pojďte do toho s námi. Panely bez skla jsme do Česka přivezli a instalovali zde jako první.


eArc panely - popis

Proč silikonové panely?

  • eArc je první solární modul bez skla na světě. Inovace kombinující osvědčené solární články z krystalického křemíku s patentovaným kompozitním materiálem.
  • eArc má stejnou odolnost a robustnost konvenčních skleněných modulů.

Narozdíl od skla však:

  • eArc je podobný pružné "solární pokožce", o 70 % lehčí a až o 
    95 % tenčí.
  • eArc vyžaduje během instalace 0 penetračních nebo montážních zařízení, což zkracuje dobu na místě o 40 %.
  • eArc se snadněji přepravuje volně ložený – až o 60 % více kW na paletu. eArc se zaměřuje na celou řadu aplikací, které skleněné moduly nemohou obsluhovat.

EXTRÉMNĚ ODOLNÉ, ALE SKORO NIC NEVÁŽÍ


ULTRA LEHKÉ

Bezskleněné (pryskyřicové) panely se používají v leteckém průmyslu. Jejich hmotnost je pouhých 8,6 kg, jsou tedy o 70 % lehčí než klasické panely.

RYCHLÁ INSTALACE

Díky instalaci qUick bondingu eArc nevyžaduje žádný zásah do konstrukce střechy, nevrtá se. Odpadá tvrdé ukotvení a tím i použití montážních komponentů. Doba montáže se zkracuje o 40%.

ESTETICKÉ

Pryskyřicové panely navíc dobře vypadají. Díky užití kompozitních materiálů panely neodráží světlo a jsou vhodné pro lokality CHKO.

ODOLNOST

Moduly rychle spojené se střechou odolají extrémnímu větru, teplotám i klimatickým podmínkách. Otestováno během tajfunu.

ŽIVOTNOST

eArc je prvním bezskleněným panelem, který prošel stejnými testy odolnosti jako běžné skleněné moduly při jeho nadstandardní variabilitě a širokému použití.

Chcete vědět víc?


Neváhejte nás kontaktovat!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


Zanechte nám zprávu

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů